Від генератора ,напруга на затискачах якого 115 В, електроенергія передається електродвигуну по

проводах ,опір якого 0,1 Ом . Визначити напругу на затискачах двигуна, якщо він споживає 50 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Горлач Даша.

Ответ:

110 В

Объяснение:

Сила струму в усьому колі рівна, отже через провідники проходить 50А.

Втрата напруги на опорі дротів Uдр=I*Rд=50*0,1=5 В

Напруга на двигуні Uдв=Uген-Uдр=115-5=110 В