Ти вибігаєш від входу на п’ятий поверх нашої школи за 30 с. Висота поверху 3 м. Яку потужність ти

розвиваєш?

Ответы на вопрос

Отвечает Рудовская Елена.

Ответ:

Объяснение:

N = A/t = mgh/t = 70*10*3*5/30=350 Ватт