Хлопчик тягне на гірку санчата масою 4,5кг. Обчисліть силу, яку прикладає хлопчик, якщо довжина

гірки 10м, висота -3м, а ККД похилої площини 90%. ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ!!! ЦЕ СРОЧНО З ПОВНИМ ПОЯСНЕННЯМ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Давыд Кирилл.

Ответ: 15Н

Объяснение:

Дано:

m=4,5кг

h=3м

g=10Н/кг

S=10м

η=90%=0,9

--------------

F-?

η=Ап/Аз=mgh/(FS)

F=mgh/(Sη)=4,5*10*3/(10*0,9)=15Н