На одне плече важеля довжиною 30 см діє сила 20 ньютонів, а на друге - сила 100 ньютонів. Якої

довжини має бути друге плече, аби важіль знаходився у рівновазі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Анна.

Ответ:

  • Длина второго плеча равна L₂=6 см

Объяснение:

Дано:

L₁=30 см = 0,3 м

F₁=20 Н

F₂=100 Н

Найти: L₂ - ?

Решение:

Т.к. система находится в равновесии, то моменты M₁ и M₂ сил F₁ и F₂ соответственно должны быть равны: M_1=M_2\; \Leftrightarrow \; F_1L_1=F_2L_2.

Тогда длина плеча L₂:

\displaystyle \boldsymbol{L_2}=\frac{F_1L_1}{F_2} =\frac{20\cdot 0,3}{100} =0,06\; \textsc{m}=\boldsymbol{6\;\textsc{cm}}

#SPJ1