На пружині жоркістю 100 H/m тягнуть рівномірно прямолінійного брусок масою 2 кг, наскільки довшою

стане пружина, якщо кофіціент тертя, зі столом дорівнює 0,3 Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кущей Коля.

Ответ:

Удачі

Объяснение:

m = 2 кг

k = 100H/м

(мю) =0,3

х -?

kx = (мю)*N

N=mg

x = (мю)mg/k

x = 0,3 * 2 * 10/100 = 0,06м =6 см