Період піврозпаду ізотопу йоду 134 становить 8 діб. Скільки радіоактивних ядер цього елемента

розпадется через 18 діб, Якщо початкова кількість ядер 10^9

Ответы на вопрос

Отвечает Гомулькин Никита.

Відповідь:

2.5*10^8

Пояснення:

10^9:2=5*10^8

5*10^8:2=2.5*10^8