Електрочайник, опір якого 50 Ом, увімкнули в мережу з напругою 120 В. Протягом 10 хвилин гріли

воду, маса якої 2,88 кг. На скільки градусів змінилась температура води, якщо ККД електрочайника 70% ? Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг0С) ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Визер Вова.

Ответ: 10°С

Объяснение:

Дано:

R=50 Ом

U=120В

t=10мин=600с

m=2,88кг

с=4200Дж/кг°С

η=70%=0,7

-------------------

Δt-?

Q=U²*t*η/R=120²*600*0,7/50=120960Дж

Q=cmΔt

Δt=Q/(cm)=120960/(4200*2,88)=10°С