5. Вагон масою 25 т,що рухається горизонтально зі швидкістю 1,5м/с,автоматично на ходу зчеплюється

з нерухомим вагоном масою 20 т.З якою швидкістю рухається зчеплення?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Никита.

Дано: m1=25 т; V1=1,5 м/с; m2=20 т; V2=0;

скорость после сцепки V' - ?

---------------

По закону сохранения импульсов тел

p=p'

m1V1+m2V2=(m1+m2)*V'

V'=(m1V1+m2V2)/(m1+m2)

V'=(25 т * 1,5 м/с + 0)/(25+20) т =

25*1,5/45 м/с=5*1,5/9 м/с=5/6 м/с≈0,83 м/с  -  это ответ.

Переводить тонны в кг не нужно. Они сокращаются.