Рухомий вагон масою 14 т стикається з нерухомим вагоном так, що спрацьовує механізм зчеплення.

Після цього два однакових вагона рухаються разом зі швидкістю 1,2 м/с.З якою швидкістю рухався перший вагон до зчеплення?

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Варя.
Надо использовать свойство сохранения импульса.
14*V = (2*14)*1,2.
Отсюда V = 2*1,2 = 2,4 м/с.