Вага тіла у воді 5Н. Вага тіла у гасі 5,5Н. Знайти густину і об'єм тіла.


Ответы на вопрос

Отвечает Шапов Павел.

Fa=5,5-5=0,5 (H)

Fa=ρgV

V=Fa/ρg

V=0,5/1 000*10=0,00005 (м^3)

F=ρgV

ρ=F/gV

ρ=5,5/10*0,00005=11 000 (кг/м^3)