Намалювати схему електричного кола та визначити його загальний опір та розподіл струмів і напруг в

ньому, якщо до резистора R1 = 2ом приєднано резистори R2 = 3ом R3= 1ом R4 = 5ом причому резистори R3 та R4 з'єднані послідовно, а паралельно до них приєднано резистор R2 Далі послідовно до цих резисторів приєднано резистор R5= 6ом Напруга на клемах всієї схеми 24 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Зонтова Дарья.

Ответ:

Опір кола можна розрахувати за формулою Rзаг = R1 + (R2 || (R3 + R4)) + R5 = 2 + (3 || (1 + 5)) + 6.

Струми можна визначити, використовуючи закон Ома, I1 = V / R1, I2 = V / R2, I3 = V / (R3 + R4), I4 = V / R4, I5 = V / R5.

Напруги на резисторах можна обчислити, використовуючи закон Ома, U1 = I1 * R1, U2 = I2 * R2, U3 = I3 * (R3 + R4), U4 = I4 * R4, U5 = I5 * R5