Яку потужність розвиває людина якщо вона за 3 хв виконує роботу 18кдж​


Ответы на вопрос

Отвечает Минюк Лиза.

Ответ: 100Вт

Объяснение:

Дано:

t=3мин=180с

А=18кДж=18000Дж

--------------

N-?

N=A/t=18000/180=100Вт