Кінь рухається ареною цирку по колу. Якщо кінь пройшов ареною одие А коло, то переміщения дорівне

довжині кола. Якщо кінь пройшов ареною одие Б коло, то довжина шляху дорівнюе довжині кола. Якщо кінь пройшов ареною одне В коло, то довжина шляху дорівнює нулю. T Г Якщо кінь пройшов ареною поло- вину кола, то переміщення дорів- июе радіусу кол а.​

Ответы на вопрос

Отвечает Водеников Илья.

Объяснение:

612:15=40,8 м - довжина кола

R=40.8\2\piπ =40.8:6,28=6,5 м - радіус кола

S=\piπ R²=3,14*(6,5)²=314*42,25=45,39 м²

Відповідь: 45,39 м²