Знайдіть силу притягнення двох супутників землі, якщо маса кожного з них 4 тонни, а відстань 200м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Баракин Женя.

Ответ:

2.668·10⁻¹⁴ Н  или 266,8 пН (пиконьютонов)

Объяснение:

m₁ = m₂ = m = 4 т = 4 000 кг

d = 200 м

G = 6.67·10⁻¹¹ Н·м²/кг²

-------------------------------

F - ?

-------------------------------

По закону всемирного тяготения сила притяжения тел

F = G\cdot \dfrac{m_1m_2}{d^2}

F = 6.67\cdot10^{-11}\cdot \dfrac{4\cdot 4}{200^2}

F = 2.668·10⁻¹⁴ Н = 266,8 пН