У гас опускають тіло масою 270 г і об’ємом 300 см3. Чи потоне тіло, якщо густина гасу дорівнює 800

кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Лена.

F = mg = 0.27 *10 = 2.7 Н

Fа = pVg = 800 * 0,0003 *10 = 8000 * 0,0003 = 0,24 Н

*300 см3

1 м3 = 1 000 000 см3

1 см = 0,000001 м

300 см3 = 0,0003 м3

F a < F - тело утонет.