Жорсткість пружини шкільного динамометра становить 40 Н/м. Чому дорівнює її видовження, якщо

потенціальна енергія пружної деформації 500 МДж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Яна.

Відповідь: 5000 м

Пояснення:


Отвечает Балан Любовь.

Ответ:

Е=kx²/2
x²=2E/k
x²=2*500000000/40=1000000000/40=25000000
x=√25000000=5000см

Объяснение: