Перенесіть усі невідомі члени рівняння 8x+12=9+x у ліву частину,а відомі у праву так,щоб одержати

рівняння,яке має ті ж самі корені,що й задане відповіді: А 8x-x=9-12 Б 8x-x=9+12 В 8x+x=9+12 Г 8x+x=9-12

Ответы на вопрос

Отвечает Ключеров Никита.

Відповідь:

а

Покрокове пояснення:

Отвечает Койков Владислав.

Ответ:

Якщо нам потрібно перенести числа або х в іншу сторону,то знак змінюється на протилежний (з + на -,з - на +).

8х+12=9+х

8х-х=9-12

Пошаговое объяснение:

А.