перенесіть усі невідомі члени рівняння 8x+12=9+x у ліву частину,а відомі у праву так,щоб одержати

рівняння,яке має ті ж самі корені,що й задане

Ответы на вопрос

Отвечает Цуканов Сергей.
Відповідь:
8х+12=9+х
8х-х=9-12
7х=-3
х=-3:7
х=-0,42
Здається правильно.
Покрокове пояснення: