Перенесіть усі невідомі члени рівняння 8х+12=9-х у ліву части ,а відомі у праву так щоб одержати

рівняння яке має ті ж самі корені що й задане

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивин Павел.

Ответ:

8х+х=9-12

9х= -3

х= -3/9

х= -1/3

Пошаговое объяснение: