Перенесіть усі невідомі члени рівняння 8х+12=9+х у ліву частину, а відомі - у праву так,щоб

одержати рівняння,яке має ті ж самі корені, що і задане.​

Ответы на вопрос

Отвечает Симфония Соляная.

Ответ:

8х+12=9+х

х+8х+12=9

8х+12=9

8х=9-12

8х=-3

х=-3:8

х=-0,375