4.4. Жорсткість пружини шкільного динамометра становить 40 Н/м. Чому дорівнює її видовження, якщо

потенціальна енергія пружної деформації 500 мДж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабылтай Аружан.

Ответ:

10000Мдж

Объяснение:

En=k*x/2

x=kEn/2=40*500Mдж/2=10000Мдж