Електрон підлітає до анода в діоді зі швидкістю 9 Мм/с. Визначте напругу між катодом та анодом.

Маса електрона дорівнює 9,1*10-31 кг, елементарний заряд дорівнює 1,6*10-19 Кл. Відповідь запиши у вольтах, округливши до цілих. Початковою швидкістю електрона знехтуй.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукин Даниил.

Ответ:

до 25000 В (вольтів).

Объяснение:

Початкову швидкість електрона врахувати не треба, тому ми можемо спростити рівняння до:[eV = \frac{1}{2}mv^2]Задана швидкість електрона - 9 Мм/с (що дорівнює 9 * 10^6 м/с). Тепер можемо підставити значення в рівняння та розв'язати для напруги (V):[V = \frac{1}{2} \frac{mv^2}{e}][V = \frac{1}{2} \frac{(9.1 * 10^{-31} кг) * (9 * 10^6 м/с)^2}{1.6 * 10^{-19} Кл}]Після обчислень ми отримуємо приблизно 25375 В, що можна округлити до 25000 В (вольтів).