Який тиск буде чинити тіло, якщо площа контакту 600 мм^2, а прикладена сила дорівнює 30Н? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бесшкурова Екатерина.

Ответ: 50кПа

Объяснение:

Дано:

S=600мм²=0,0006м²

F=30Н

---------------

Р-?

Р=F/S=30/0,0006=50000Па=50кПа