Даю 100 баллов! Залізна дротина довжиною 16м та площею поперечного перерізу 0,1 мм2 підключена до

джерела з напругою 17В. Обчисли роботу, яку виконує струм за 4,4 хв. Питомий опір заліза ρ=0,1 Ом⋅мм2м

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Олька.

Ответ: 4768,5Дж

Объяснение:

Дано:

l=16м

S=0,1мм²

ρ=0,1 Ом*мм²/2

U=17В

t=4,4мин=264с

-----------------

А-?

R=ρl/S=0,1*16/0,1=16 Ом

А=U²/R*t=17²/16*264=4768,5Дж