Визначити енергію хвилі довжиною 5,1* 10^7 M Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Екатерина.

Ответ:

3.89 × 10^(-33) Дж.

Объяснение:
E = h * f
E = (6.626 × 10^(-34) Дж·с) * (5,88 Гц) =
3.89 × 10^(-33) Дж.