Визначити, яка сила тяжіння виникає між тілом масою 1 кг та Землею, маса якої 5,97*10^24 кг на

відстані 1м. Гравітаційна стала 6,67*10^11 Нм2/кг2

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусов Эмиль.

Ответ:

Объяснение:

[F = \frac{(6,67 * 10^{11} , \text{Нм}^2/\text{кг}^2) * (1 , \text{кг}) * (5,97 * 10^{24} , \text{кг})}{(1 , \text{м})^2} = 3,97 * 10^{9} , \text{Н}]

Отже, сила тяжіння між цими тілами становить 3,97 * 10^9 Н (ньютонів).