ТЕРМІНОВО!!!!!! 3 моля азоту нагріто при постійному тиску на 115 К. Визначити кількість теплоти,

яку передано газу внаслідок ізобарного нагрівання. Відповідь подати цілим числом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:

10034 Дж

Объяснение:

v=3 моль   ΔT=115 K    Q=?

p=const

Q=ΔU+A=(5/2)*v*R*ΔT+v*R*ΔT=(7/2)*v*R*ΔT=7*3*8.31*115/2=10034 Дж

=========================================