У дно водойми глибиною 1,5 м вбито стовп, причому верхня частина стовпа піднімається над поверхнею

води на 0,5 м. Обчисліть довжину тіні на поверхні й на дні водойми, якщо висота Сонця над горизонтом 60°​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

L = 0.5/tg 60° = 1/2 :√3 = 1/2√3 м -длина тени на поверхности

L =  1,5+0,5/tg 60° = 2/√3 - -длина тени на дне