1) Визначити тиск на лід ковзаня масою 80 кг, якщо він стоїть на двох ногах. Довжина кожного

ковзана 40 см, а ширина леза 2мм.A) 64 Па; Б) 0,49 МПа; B) 10 МПа; Г) 0,98 кПа.2) Визначте глибину підземної печери, якщо тиск повітря в ній дорівнює 770 мм рт. cm., а на поверхні землі – 750 мм рт. cm.A) 220 м; Б) 180 м; B) 240 м; Г) 160 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Сыздыкова Айша.

Ответ: Все внизу.

Объяснение:

Дано:

m=80kg

a=40cm=0.4m

b=2mm=0.002m

p - ?

F=mg=80kg*10\frac{H}{kg}=800H

S=ab=0.4m*0.002m=0.0008m^{2}

p=\frac{F}{S}=\frac{800H}{0.0008m^{2}}=1000000(Па)

Дано:

під 770 мм рт. ст.

на 750 мм рт. ст.

770-750=20(мм рт. ст.)

h=20*11=220(м)