Опір алюмінієвого дроту завдовжки 25 км дорівнює 35 Ом. Визначте площу перерізу дроту. Питомий опір

алюмінію 0,028 Ом мм2/м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоус Ангелина.

Ответ: 20мм²

Объяснение:

Дано:

l=25км=25000м

R=35 Ом

ρ=0,028 Ом*мм²/м

--------------------

S-?

R=ρl/S

S=ρl/R=0,028*25000/35=20мм²