11 класс. Точка знаходиться на відстані 24 см від лінзи фокусна відстань якої 18 см. На якій

відстані від лінзи знаходиться зображення точки? Яке це зображення? Побудуйте зображення.

Ответы на вопрос

Отвечает Халимова Миляуша.

Ответ:

72 см

Объяснение:

d=24 см    F=18 см    f=?

===

1/F=1/d+1/f

f=F*d/(d-f)=18*24/(24-18)=72 см

Изображение действительное, перевёрнутое, увеличенное.

========================================