ДАЮ 30 БАЛІВ!!!!! ДОПОМОЖІТЬ!!!!! Деяка маса газу, що займає об'єм 4 літрів, перебуває під тиском

90 Па за температури 313 К. Газ нагрівають за постiйного об'єму до температури 350 К, а потім за постійного тиску до температури 370 К. Знайдіть роботу, яку виконав газ в ході процесу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Згонная Ульяна.

Ответ:

p₁V₁ = p₀V₀

V₀ = p₁V₁/p₀

V₀ = 4.9*10⁵*100/1.01*10⁵= 485 л

2) V₁/T₁ = V₂/T₂ закон  Гей-Люссака

T₁V₂/V₁ = T₂

T₂ = 310 K * 0.25 = 77.5 K = -195.5 °C

3) p₁/T₁ = p₂/T₂  закон  Шарля

T₂ = T₁p₂/p₁ = 722,8 К = 449,8 °С

6) p₁/T₁ = p₂/T₂

р₂ = р₁Т₂/Т₁ = 9,96ₓ10⁴Па

Δр = 0,26*10⁴ Па

7)  p₁V₁/T₁ = p₂V₂/T₂

T₂/T₁ = p₂V₂/p₁V₁ = 1 ;T₁=T₂