Ідеальний одноатомний газ, який займає об’єм 1 м3 і перебуває під тиском 200 кПа, нагрівають

спочатку за постійного тиску так, що його об’єм збільшується удвічі, а потім за постійного об’єму так, що його тиск збільшується до 0,5 МПа. Визначте кількість теплоти, отриманої газом​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Розалия.

Ответ:

Объяснение:

Спочатку протікає ізобареий процес - при постійному тиску

Кількість тепла дорівнює

Q1=Delta U+P* DeltaV

Потім почався ізохорний процес - незмінному об'єму

Q2=Delta U

Загальна кількість тепла складає

Q=Q1+Q2=2*Delta U+ P* DeltaV

=2/3P1* DeltaV*2+P2* DeltaV=0,67*200*10^3*(2-1)*2+5*10^5*(2-1)=2,68*10^5+5*10^5=7,68*10^5=

0,77 МДж