з вікна на висоті 20 м кинули в горизонтальному напрямі перпендикулярно до стіни Камінець зі

швидкістю 8 м за секунду відстань між точкою падіння камінця та стіною дорівнює ​

Ответы на вопрос

Отвечает Намсараева Сэсэг.

Ответ: 2с; 16м

Объяснение:

Дано:

h=20м

V=8м/с

---------

t-?; S-?

h=gt²/2

t=√(2h/g)=√(2*20/10)=2с

S=Vt=8*2=16м