Камінець кинули з башти висотою 45 м горизонтально зі швидкістю 10м/с. Визначити час падіння

камінця на землю і відстань від підніжжя башти до місця падіння

Ответы на вопрос

Отвечает Белостоцкая Юля.

Ответ:

3с 30м

Объяснение:

дано:

v=10 м/с  

h=45 м  

=======

t=?  

s=?

розв.

h=g*t²/2

t=√(2*h/g)=√(2*45/10)=3 c (час падіння)

s=v*t=10*3=30 м (відстань)