На алюмінієвий брусок, повністю занурений у воду, діє сила Архімеда 27 Н, Обчисліть об'єм

зануреного тіла. Відповідь подати у см³. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Максим.

Дано:

Fa=27 Н

ρв=1000 кг/м³

g=10 Н/кг

Vт-?

Розв'язання:

Fa=ρв*g*Vт => Vт=Fa/ρв*g

Vт=27/1000*10=0,0027 м³

Відповідь:Об'єм тіла 2700 см³.