Потяг за швидкістю 108 км/год розвиває силу тяги 800кН яку роботу він виконує протягом 10 хв


Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Ответ:

A=F*S

S=v*t=108000/3600*600=18000м=18км

А=800000*18000=1.44*10¹⁰Дж