Визначте довжину нікелінового дроту площею поперечного перерізу 0,25 мм2, якщо його опір становить

8,4 Ом. (1,5 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Валерия.

Ответ: 5м

Объяснение:

Дано:

S=0,25мм²

R=8,4 Ом

ρ=0,42 Ом*мм²/м

----------------------

l-?

R=ρl/S

l=RS/ρ=8,4*0,25/0,42=5м