75 БАЛЛОВ СРОЧНО ФИЗИКА, МАТЕМАТИКА!!!!!!!!!!! Катер пройшов за течією річки 119 км за 3,5 год.

Яку відстань він пройде за 5 годин проти течії, якщо власна швидкість катера більша ніж швидкість течії у 19 разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Авдейчик Ксения.

Ответ:

1)119:3,5=34(км/год)дкість катера за течією річки;  це фактично сума швидкості катера в стоячій воді і течії річки

2) 34-32,8=1,2(км/год)- швидкість течії річки;

3) 32,8-1,2=31,6(км/год)- швидкість катера проти течії річки; тут ми від швидкості катера в стоячій воді відняли швидкість течії річки

4) 31,6*5=158(км)- пройде катер за 5год проти течії річки.

Объяснение: