1.Жорсткість пружини становить 50 Н/м .Яку силу потрібно прикласти для того щоб ростягнути її на 5

см​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурзин Александр.

Ответ:

F = 2,5 H

Объяснение:

k=50H/м F = k × x

x=5см F = 50 × 0,05 = 2,5 H

F - ?