Посудину об'ємом 10 л наповнили рідиною. Яка це може бути рідина, якщо її вага дорівнює 93 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Чумакова Саша.

Объяснение:

V = 10 л = 10·10⁻³ м³

Р = 93 Н

Находим масу:

P = m·g

m = P / g = 93 / 10 = 9,3кг

Находим плотность:

ρ = m / V = 9,3 / 10·10⁻³ = 9,3кг/м³

Думаю ось так виконується задача ,Але це не точно ,я не впевнена .