Посудину обємом 20 л наповнили рідиною яка це рідина може бути якщо її вага 50 Н


Ответы на вопрос

Отвечает Фальконе Миша.
F=mg
F=p*V*g
50=p*0.02*10 (20л=0.02м.куб)
0.2p=50
p=250
ищем в таблицах жидкость плотностью 250 кг/м.куб