Посудину обємом 20 л наповнили рідиною.Що це за рідина якщо її вага дорівнює 160 Н помогите пж пж


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
V = 20 л = 20 • 10 м (в кубе)
P = 160

Знаходимо масу:
Р = m • g
m = P / g = 160 / 10 = 16 кг

Знаходимо щільність:
p = m / V = 16 / 20 • 10 (в кубе) = 800 кг/м (в кубе)

Рідина - бензин, нафта або спирт