Дві маленькі металеві кульки, на яких знаходяться заряди +5 мкКл і -4 мкКл, розміщені у вакуумі на

відстані 10 см одна від одної. З якою силою будуть взаємодіяти ці кульки, якщо їх привести в дотик і розвести на попередню відстань?​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

1) q=(q₁+q₂)/2, q=(+5мкКл+(-4мкКл))/2=0,5 мкКл

2) За законом Кулона F=k(q₁*q₂)/r²

після взаємодії заряди стануть рівними, тому

F=kq²/r²

F=9*10⁹*0,5*10⁻⁶/0,1²=450*10³ H=450 кН

Объяснение: