пружину жорсткістю 4кН/м стискають із силою 200Н. Яким є видовження пружини? Яким буде видовження

тієї самої пружини, якщо її стискати із силою, яка в 2,5 рази менша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахат Сезім.

F1=k*x1
x1=F1/k=200/4000=0,05 м
F2=F1/2,5=200/2,5=80 Hx2=F2/k=80/4000=0,02 м