На випаровування води витрачено 69 МДж енергії. Яку кількість води перетворили в пару? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Дудак Дина.

Ответ: 30кг

Объяснение:

Дано:

Q=69МДж=69000000Дж

L=2300000Дж/кг

------------------------

m-?

m=Q/L=69000000/2300000=30кг

Отвечает Мечков Валера.

Ответ:Q=cm(tкип-tводы)

69*10^6=2100*m*(100-0)

m=328.56 кг

Объяснение: