Скільки молекул міститься в 100 г кисню?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Маша.

Ответ:

3,125 моль

Объяснение:

M О2 = 2*16 =32 г/моль

n O2 =100/32= 3,125 моль

Можна позначити як краща відповідь?