Помогите пожалуйста!! 1. наслідок α-розпаду ядра атома 58 26Fe2. наслідок β-розпаду ядра атома 13

7N3. активність Йода-131, який має 5×1025 атомів, якщо його стала радіоактивного розпаду дорівнює 9.98×10-7 с-1.

Ответы на вопрос

Отвечает Маснюк Мира.

Ответ:

1. 58 26 Fe+4 2 He = 62 28Ni

2. 13 7 N+ 0 -1e = 13 6 C

3.A= стала * кількість атомів

A= 5*10^25*9.98*10^-7= 49.9*10^18 Бк