При силі струму 4 А на ділянці кола здійснена робота 10 Дж. Визначте напругу, якщо час виконання

роботи 20 с. с дано ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тацишин Вікторія.

Ответ:

Напруга дорівнює 0,125 Вт.

Объяснение:

Дано:
A = 10 Дж

t = 20 с

I = 4 А

Знайти: U

Розв'язок:
A = U * I * t  <=>  U = A / (I * t)

U = 10 Дж / (4 А * 20 с) = 10 Дж / 80 Ас = 0,125 Вт

Відповідь: U = 0,125 Вт.