Визначте енергію йонізуючого випромінювання, передану тілу масою 20 г, якщо потужність поглинутої

дози йонізуючого випромінювання становить 0,8 Гр/с, а час опромінення 25 с

Ответы на вопрос

Отвечает Фаттахов Ильназ.

дано:m=20 г=0,02 кг

P=0,8 Гр/с

t=25 сек

Знайти:E-?

Рiшення:D=E/m => E=Dm => P=D/t => D=Pt=>E=Ptm

E=0,8*25*0,02=0,4 Дж

Ответ:Е=0,4 Дж